Péče o stromy - arboristika

O nás

Specializujeme se na ošetření vzrostlých stromů, rizikové kácení, výsadby a údržbu zeleně.

Stromy pro nás představují nezastupitelný živý organismus s nevyčíslitelnou hodnotou, a proto při jakémkoliv zásahu na stromech a v jejich blízkosti zachováváme nejen profesionální přístup, ale také úctu k nim. Ošetření stromů provádíme pomocí stromolezecké lanové techniky. Tento způsob ošetření a pohybu v koruně stromu je pro strom šetrný, zaručuje maximální dostupnost po obvodu koruny stromu a minimalizuje poškození stromu.

Pracovníci naší firmy jsou držitelé certifikátu European Tree Worker.

Absolvovali jsme úspěšně studium v oboru Komplexní péče o dřeviny na VOŠZa a SZaŠ v Mělníku. Další absolvovaná školení v oboru jsou například: Péče o stromy ve městech, Péče o alejové stromy, Provozní bezpečnost stromů. Pravidelně se účastníme odborných seminářů a konferencí.

Jsme školení pro práci s motorovou pilou. Máme osvědčení pro práce ve výškách, které pravidelně obnovujeme a také školení první pomoci. Práce provádíme s maximální bezpečností naší i Vaší.

Máme pojištění odpovědnosti za vzniklé škody způsobené naší prací až do výše 2 000 000 Kč, doposud jsme jej však nemuseli využít.

Ošetření stromů provádíme podle nejnovějších poznatků a metod v oboru arboristika.


Člen sekce Péče o dřeviny.

ISA EAC